piątek, 18 lutego 2011

Inspiracje ogrodowe

piątek, 18 lutego 2011 · 3 komentarze

Dostałam wczoraj 2 książki. O ile pierwszą potraktowałam jak kolejny magazyn wnętrzarski, o tyle druga pochłonęła mi cały wieczór. Przepełniona wskazówkami ogrodowymi... tak, ogród. Dla mnie wiedza tajemna:) Chyba odkryłam nową pasję:D


Pierwsza z książek: Judith Miller, Muza SA, Warszawa 2007, "Domy za miastem"
Druga: David Stevens, Muza SA, Warszawa 2008, "Zamieszkaj w ogrodzie"


A jeszcze nadmienię, że ktoś sprzątnął mi z przed nosa krzesła do "Innej inwestycji-domu z rudery":/ Metodą kup teraz! O północy, a dokładnie czw 17 lut 2011 23:54:36,  po co zwlekałam nie wiem. Nic, trudno, czeka mnie poszukiwanie kolejnych.

Oto te przechwycone przez a...a(0). Ps. drogi kupujący jak się rozmyśliłeś/aś i przypadkiem czytasz tego bloga odezwij się;)


komentarze

3 Responses to "Inspiracje ogrodowe"
mialkotek pisze...
18 lutego 2011 11:00

Rozumiem Twój ból. Krzesła świetne! Też nie znoszę takich sytuacji, ale wtedy sobie powtarzam, że widać nie było mi pisane. Trzeba się jakoś pocieszyć ;)


Piotr Maruszak pisze...
18 lutego 2011 19:28

Krzesła staromodne, ale można znich zrobić coś fajnego. Ciekawe czy są wygodne?
Co do książek, to masz racje ogrody to też fajna sprawa. Uważam że powinno poświecić się projektowaniu też trochę czasu, bo dom to nie tylko wnętrza ale również zewnętrze otoczenie. Kolory elewacji, okna, oswietlenie, drzewka brama itp.


Magnolia (Edith) pisze...
1 marca 2011 18:55

Polecam angielskie strony internetowe dotyczące tematyki ogrodów i ich zabudowy, dekoracji, ect ect naprawde jest skąd czerpać inspiracje :)